Wahoo ELEMNT RIVAL laikrodis (baltas) + DOVANA

Kaina prasideda nuo 379,00 €
Turime sandėlyje
Only %1 left
SKU
UB-25164

Wahoo Elemnt Rival Multisportinis GPS laikrodis.

Naujasis „ ELEMNT RIVAL“ sukuria nepriekaištingą treniruotės vyksmą atliekant net kelis sportavimo profilius iš eilės. Multisportui skirtas laikrodis radikaliai supaprastina sąveiką su sportiniu laikrodžiu – leidžia suteklti dėmesį į savo našumą, o ne į tai, kaip veikia Jūsų įranga. „ELEMNT RIVAL “ ne tik puikiai atrodo kasdien, bet ir atlaikys sunkiausias treniruotes.

Patogu naudoti. Smūgiams ir vandeniui atsparus korpusas. Įmontuota GPS sistema ir daugybė sportinių rėžimų.
Vos vienas mygtuko paspaudimas. Triatlono rėžime veikianti technologija „Touchless Transition “ leidžia laikrodžiui automatiškai pereiti per skirtingus sporto profilius pradedant nuo plaukimo, dviračio ir baigiant bėgimu, nereikalaujant jokio mygtuko paspaudimo.
24/7 duomenų sekimas. „ RIVAL “ naudojant „ Data Tracking “ technologiją sukuria duomenų rinkinį pagal Jūsų širdies ritmo, žingsnių ir kalorijų informaciją, kuri skirta treniruočių optimizavimui.
Lengva matyti. Dideliame, spalvotame ekrane, kuriame naudojamas šviesos jutiklis ir „ Perfect View Zoom™ “ leidžia priartinti ir sumažinti konkrečius treniruotės duomenis, kad galėtume lengiau pamatyti svarbiausią informacija.
Rezultatų perkėlimas. „ Multisport Handover “ technologija sklandžiai seka ir automatinio perkėlimo būdu pateikia Jūsų rezultatų duomenis tarp „ RIVAL WATCH“ ir „ ELEMNT “ dviračių kompiuterių.
Bendrinimas. Nemokamoje „ ELEMNT “ kompanijos programoje yra patogi išmaniojo telefonos sąsaja, kuri padės nustatyti sportavimo profilius ir pasirinkti patinkančias sporto rengybos programas.
Rezoliucijos. „ ELEMNT RIVAL “ naujasis laikrodis valdomas trimis mygtukais, 1,2 colio apvalus ekrans su 240×240 pikselių raiška geba pateikti duomenis 64 spalvų LCD ekrane, kurį galima pritaikyti ir lengvai matyti tiek baseline, tiek bėgant.

Specifikacija:

  • Matmenys 46.5 x 46.5 x 15.3 mm
  • Svoris 53 g.
  • Ekranas Spalvotas, „ Gorilla Glass “, ekrano dydis - 1,2 colio (30,4 mm), rezoliucija – 240x240
  • Apyrankė Minkšta ir ilgaamžė silikoninė apyrankė
  • Baterija 14 dienų nenaudojant daugelio funkcijų, 40val. treniruočių rėžimu (su GPS ir širdies ritmo matavimu)
  • Jungtys Bluetooth, specialus USB kabelis pakrovimui ir sinchronizacijai
  • GPS Integruotas GPS, GLONASS
  • Vandens atsparumas Laikrodis atsparus vandeniui iki 50 metrų gylio (tinkamas plaukimui)

Pakuotėje:

Wahoo Elemnt Rival laikrodis
USB laidas informacijos nuskaitymui
Trumpas įvadas

Gamintojas Wahoo
Atsiliepimus rašyti gali tik registruoti vartotojai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti