-26%

PRO Griffon Offroad saddle Black 142mm balnelis juodas

Kaina prasideda nuo 66,75 € Regular Price 90,00 €
Turime sandėlyje
Only %1 left
SKU
UB-PRSA0259

Ypatybės:

  • Sukurtas naudoti bekelėje. Lygesni balnelio kraštai leidžia lengviau judėti aplink balną kovojant su bet kokiu reljefu, o platesnė balnelio nosis suteikia papildomą atramą įveikiant staigius posūkius.
  • Vieta judėjimui. Išlenkta forma suteikia daug vietos judėjimui į šoną ir dubens sukimui, todėl šis balnas puikiai tinka dviratininkams, kurie yra mažiau lankstūs klubų srityje.
  • Maksimalus komfortas. Centrinėje balnelio dalyje yra išpjova, leidžianti sumažinti spaudimą važiuojant staigiais posūkiais, sumažinanti tirpimą ir skausmą ten kur to mažiausiai norite.
  • Tvirta, lengva pagrindo konstrukcija. Anglies sustiprinta polimerinė konstrukcija yra ypač standi ir lengva, maksimaliai padidina efektyvumą, sumažina energijos nuostolius dėl balnelio lankstymo.
  • Ilgo važiavimo komfortas. EVA paminkštinimas užtikrina nepriekaištingą atramą ir komfortą dubens kaulams ilgesniųjų pasivažinėjimų metu.
  • Sklandus judėjimas ir padėties nustatymas. Lygi PU medžiaga sumažina trintį su jūsų apranga, todėl greitai ir lengvai galite sureguliuoti savo padėtį balne, niekada nejaučiant, kad slystate.
  • Atsparus korozijai. Nerūdijančio plieno bėgiai yra tvirti ir labai atsparūs korozijai, todėl užtikrina aukštą balno patvarumo ir nusidėvėjimo laipsnį.
  • Lengvas surinkimas ir reguliavimas. Didelis tarpas tarp pagrindo ir bėgių leidžia lengvai sumontuoti ir sureguliuoti Griffon balną, aiškiai pažymėti matavimai išilgai bėgių padės lengvai iš naujo nustatyti ir tiksliai sureguliuoti balno padėtį.

Prekės aprašymas:

Patogumas ir efektyvus judėjimas bekelėje mažiau lankstiems dviratininkams. Į komfortą orientuotas Griffon Offroad yra labiausiai išlenktas PRO balnas su lygesniais, labiau užapvalintais kraštais nei originalus Griffon, pritaikytas sunkesniems važiavimo bekele judėjimo reikalavimams. Sukurta specialiai mažiau lankstiems dviratininkams. Itin patogiam važiavimui bet kurioje bekelės disciplinoje balnelis Griffon Offroad yra su minkštesniais kraštais ir platesne nosimi, užtikrinančia didesnį judėjimo balne diapazoną. Gražiai išlenktas plento balnas, skirtas mažiau lankstiems dviratininkams, kuriems reikia šiek tiek daugiau judėjimo vietos. Griffon Anatomic Fit yra lenktas plento balnas, skirtas mažiau lankstiems dviratininkams, kurie turi šiek tiek vertikalesnį važiavimo stilių, leidžiantį daugiau pasukti dubenį ir judėti į šoną. Išskirtinai patogus balnelis su plokščia nosimi, taip pat užtikrina energijos perdavimą ir našumą. Griffon Anatomic Fit balnelis puikiai tinka tiems, kurių klubai yra ne tokie lankstūs, jis yra su didele centrine išpjova, kuri sumažina slėgio padidėjimą ir apsaugo nuo tirpimo. Išlenkta sėdynės forma suteikia daug vietos judėjimui į šonus ir dubens sukimui, taip sumažinant trintį, kurį sukelia lygesni balneliai, tačiau nosis išlieka plokščia ir suteikia tvirtą platformą. Išskirtinis galios perdavimas gaunamas iš anglimi sustiprinto pagrindo, kuris sumažina balnelio lankstumą, taigi ir energijos nuostolius, užtikrindamas maksimalų greitį iš jūsų įdėtų pastangų. EVA paminkštinimas užtikrina tvirtą atramą, apsaugo nuo sėdmenų nuovargio ir sustingimo ilgesniais važiavimais, o PU medžiaga leidžia jūsų dubeniui lengvai judėti. Nerūdijančio plieno bėgeliai yra labai atsparūs korozijai, ilgai naudojami bet kokiomis sąlygomis, o didelis tarpas tarp jų ir pagrindo reiškia, kad balno sureguliavimas ir surinkimas negali būti lengvesnis . Galinėje dalyje yra integruotas priedas, skirtas jūsų PRO įrangai pritvirtinti, pavyzdžiui, galiniam sparnui arba kameros laikikliui.


Specifikacijos:

Spalva - Juoda
Balnelio tipas (dviračių disciplina) - MTB/Road
Pagrindo medžiaga - Carbon
Išorės medžiaga - Labai lengvas EVA audinys
Plotis - 142 mm
Bėgiai - Nerūdijantis plienas

Gamintojas PRO
Lytis Unisex
Atsiliepimus rašyti gali tik registruoti vartotojai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti