-22%

PRO Turnix saddle Black 152mm balnelis juodas

Kaina prasideda nuo 45,08 € Regular Price 57,90 €
Turime sandėlyje
Only %1 left
SKU
UB-PRSA0244

Ypatybės:

  • Universaliai naudojamas balnelis. Turnix pusiau išlenkta forma suteikia jam išskirtinį komfortą dviratininkams, kurie važiavimo metu sukuria įprastą liemens judėjimą į šoną, o siaura balnelio nosis neleidžia atsirasti trinčiai ir opoms važiuojant nelygaus paviršio trasomis.
  • Tvirta ir lengva pagrindo konstrukcija. Anglies sustiprinta polimerinė liejimo formos konstrukcija yra ypač standi ir lengva, ji maksimaliai padidindama efektyvumą, sumažindama galimą energijos nuostolį per balnelio lankstymąsi ir judėjimą.
  • Ilgo važiavimo komfortas. EVA paminkštinimas užtikrina nepriekaištingą atramą ir komfortą tubens kaulams ilgesnių pasivažinėjimų metu.
  • Sklandus judėjimas ir padėties nustatymas. Lygi PU medžiaga sumažina trintį su dviratininkų šortais, todėl greitai ir lengvai galima reguliuoti savo padėtį nejaučiant, kad slystate.
  • Turnix yra Atsparus korozijai. Nerūdijančio plieno bėgiai yra tvirti ir labai atsparūs korozijai, užtikrinantys aukštą balno patvarumo ir nusidėvėjimo laipsnį.
  • Lengvas surinkimas ir reguliavimas. Didelis tarpas tarp pagrindo ir bėgių leidžia lengvai pritvirtinti ir reguliuoti Turnix balną, o išilgai bėgių yra aiški žyma, kuri lengvai padės iš naujo nustatyti ir tiksliai sureguliuoti balno padėtį.
  • Suderinamas su PRO priedais. Integruotame priedų laikiklyje yra speciali PRO įranga, tokia kaip kameros laikiklis, galinis sparnas ir kt.

Prekės aprašymas:

Pusiau išlenktas, efektyvus plento balnas, užtikrinantis patogias važiavimo pozicijas. Turnix yra pusiau išlenktas plento balnas, sukurtas siekiant suteikti komfortą ir efektyvumą lankstiems dviratininkams, kurie įprastoje važiavimo padėtyje vis dar sukuria nedidelį liemens judėjimą į šoną. Šis balnelis universalus, tinkantis bet kokiam važiavimo keliu stiliui. Sukurtas lankstiems dviratininkams, kuriems reikia komforto įvairiose pozicijose, Turnix balnas tinka daugeliui važiavimo stilių. Pusiau išlenkta forma leidžia reguliariai judėti kūnui, o siaura nosis neleidžia trintis, kai darote posūkius ar važiuojate nelygia kelio danga, o tai reiškia, kad galite važiuoti patogiai visą dieną. EVA paminkštinimas užtikrina išskirtinį komfortą, užkertant kelią sėdmenų nuovargiui ir tirpimui ilgesnių važiavimų metu, o anglimi sustiprintas polimero pagrindas yra lengvas ir standus, kad būtų užtikrintas optimalus energijos perdavimas ir efektyvumas. Mažos trinties PU medžiaga leidžia lengvai judėti per balną. Nerūdijančio plieno bėgeliai yra labai atsparūs korozijai, todėl gali būti ilgai naudojami bet kokiomis sąlygomis, o tarpas tarp jų ir bazės reiškia, kad balno sureguliavimas ir surinkimas negali būti lengvesnis. Galinėje dalyje yra integruotas priedas, skirtas jūsų PRO įrangai pritvirtinti, pavyzdžiui, galiniam sparnui arba kameros laikikliui.


Specifikacijos:

Spalva - Juoda
Balnelio tipas (dviračių disciplina) - MTB/Road
Pagrindo medžiaga - Carbon/EVA/PU
Išorės medžiaga - Labai lengvas EVA audinys
Plotis - 152 mm
Bėgiai - Nerūdijantis plienas
Skirta - Vyrams

Gamintojas PRO
Lytis Vyrams
Atsiliepimus rašyti gali tik registruoti vartotojai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti