-26%

PRO Volture E MTB saddle Black 152mm balnelis juodas

Kaina prasideda nuo 66,75 € Regular Price 90,00 €
Turime sandėlyje
Only %1 left
SKU
UB-PRSA0271
Ypatybės:
  • Papildoma galinės balnelio dalfes atrama. Padidintas didelio tankio paminkštinimas ir pakelta balnelio uodegos forma padidina atramą sėdint, o tai labai padeda važiuojant su E-MTB, nes reikia mažiau atsistoti norint generuoti papildomą galią.
  • Sukurta naudoti bekelėje. Lygūs kraštai leidžia lengviau judėti aplink balną kovojant su bekelės reljefu, o platesnė balnelio nosis suteikia papildomos atramos staigiems posūkiams ir važiavimams į kalną.
  • Pridėtas patogumas. Viso ilgio centrinis kanalas sumažina minkštųjų audinių spaudimą, sumažindamas tirpimą ir skausmą ten, kur to mažiausiai norisi.
  • Tvirta, lengva pagrindo konstrukcija. Anglies sutvirtintos polimero formos pagrindo konstrukcija yra ypač standi ir lengva, todėl maksimaliai padidinamas efektyvumas, sumažinant galimą galios praradimą dėl balno lankstumo.
  • Stabili važiavimo padėtis. Neslystantis viršutinis sluoksnis laiko jus vietoje, kad neslystumėte nelygioje vietovėje.
  • Atsparus korozijai. Nerūdijančio plieno bėgiai yra tvirti ir labai atsparūs korozijai, todėl užtikrina aukštą balno patvarumo ir nenusidėvėjimo laipsnį.
  • Lengvas surinkimas ir reguliavimas. Didelis tarpas tarp pagrindo ir bėgių leidžia lengvai pritvirtinti ir reguliuoti balnelį, o išilgai bėgių yra aiški žyma, kurių pagalba lengva iš naujo nustatyti ir tiksliai sureguliuoti balno padėtį.


Prekės aprašymas:

E-MTB balnas sukurtas bendradarbiaujant su bikefitting.com ekspertais. Sukurtas bendradarbiaujant su Bikefitting.com ekspertais, Volture E-MTB yra aukštos kokybės balnelis, kuris specialiai sumažina slėgio ir nepatogumo padidėjimą, kuris sukeliamas, kai daugiau laiko praleidžiama sėdint ir važiuojant E-MTB. „Volture E-MTB Saddle“ suteikia papildomą atramą ir komfortą E-MTB dviratininkams, o jėgos asistentas reiškia, kad dažniausiai važiuojate sėdėdami. Sukurtas bendradarbiaujant su patyrusiais dviračių montuotojais, balnelis turi didesnio tankio EVA paminkštinimą, kad pagerintų komfortą, o gale pakeliama uodegos dalis, kad padidėtų kontaktinis plotas, kuris sumažintų raumenų nuovargį sėdmenų srityje. Kad būtų išvengta minkštųjų audinių suspaudimo, anatominis pjūvis sumažina spaudimą. Viršuje esanti neslidi medžiaga su papildomais griebtuvais laiko jus vietoje, kad nejudėtumėte iš vietos nelygiame reljefe, o išlenkti kraštai leidžia judėti, kai to reikia, nesitrindami į šlaunis. Apačioje esantis anglimi sutvirtintas pagrindas sutvirtina balną, kad sumažintų balnelio lankstumą, dėl kurio vienoje vietoje gali susidaryti slėgis, o tai padeda išvengti nutrynimų ilgesnio važiavimo metu. Nerūdijančio plieno bėgiai yra labai atsparūs korozijai, o didelis tarpas tarp jų ir pagrindo reiškia, kad balno reguliavimas ir surinkimas negali būti lengvesnis.

Specifikacijos:

Spalva - Juoda
Balnelio tipas (dviračių disciplina) - Cycling
Pagrindo medžiaga - Carbon
Išorės medžiaga - Labai lengvas EVA audinys
Plotis - 152 mm
Bėgiai - Nerūdijantis plienas

Gamintojas PRO
Lytis Unisex
Atsiliepimus rašyti gali tik registruoti vartotojai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti