KROSS Hexagon 5.0 kalnų dviratis

Kaina prasideda nuo 579,00 €
Turime sandėlyje
Only %1 left
SKU
UB-KRHE5Z29X17M
KROSS HEXAGON 5.0

„KROSS Hexagon 5.0“ yra dviratis, kuris gali jus supažindinti su kalnų dviračių pasauliu ir tuo pat metu lengvai pasitarnaus saugiam važiavimui į darbą ar savaitgalio keliones, tiek pro mišką, tiek pro miesto gatveles. Jis įkvėptas mūsų „Level“ serijos dviračiais, kurių dėka jis gali susidoroti ir su kalnuotesnėmis teritorijomis. Mes jį aprūpinome pažangesnia komplektacija nei žemesnio lygio „Hexagon“ modelius. Dėl to lengvai ir patogiai važiuosite mieste, miške, žvyruotu keliu, net galėsite išmėginti savo jėgas kalnų dviračių varžybose.

Komplektacija bet kokiam reljefui
„KROSS Hexagon 5.0“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško universalaus dviračio. Patikrintos 24  „Shimano“ pavaros užtikrina važiavimą be rūpesčių ir nebrangią priežiūrą. „Shimano Acera M360“ galinis pavarų permetėjas palengvina pavarų keitimą, padėsiantį įveikti net ir labai stačius kalnus. 

Norėdami užtikrinti stabdymo kokybę bet kokiomis sąlygomis, „KROSS Hexagon 5.0“ įdėjome hidraulinius diskinius stabdžius, kurie suteikia didesnę stabdymo galią nei klasikiniai „V“ tipo stabdžiai. Jie taip pat garantuoja daug didesnį ir tikslesnį stabdymo jėgos paskirstymą nei naudojant mechaninius diskinius stabdžius. SR Suntour XCE28 šakė su 80 mm važiavimo eiga sugers visus kelio nelygumus ir padės įveikti įvairias kliūtis, kurios gali trukdyti jums mėgautis dviračiu. „Kross Hexagon 5.0“ galima įsigyti su dviem ratų dydžiais - 27,5 ir 29 colių. Nepriklausomai nuo pasirinkto rato skersmens, jie yra aprūpinti 2,1 colio „Mitas Ocelot V85“ padangomis lengvam riedėjimui ir minkštesniam važiavimui.

Rėmo gamyboje naudojamos technologijos
„Kross Hexagon 5.0“ rėmas pagamintas iš lengvinto aliuminio. Šis aliuminio lydinys suteikia dviračiui standumo ir atsparumo lūžiniams bei pažeidimams. Tuo pačiu tai yra gana lengvas, savo savybėmis gali nustebinti daugelį dviratininkų. Rėmas padengtas milteliniais dažais, o tai garantuoja dažymo patvarumą ir atsparumą įbrėžimams, pažeidimams.RĖMAS IR ŠAKĖ
RĖMO DAŽŲ LAKAS
MATTE
RĖMAS
ALUMINIUM PERFORMANCE
ŠAKĖ
SR SUNTOUR XCE 28
ŠAKĖS EIGA
80MM
GALINĖ ŠAKĖ
NĖRA
GALINIS AMORTIZATORIUS
NĖRA
KOMPLEKTACIJA
PRIEKINIS PERMETĖJAS
SHIMANO TOURNEY TY700
GALINIS PERMETĖJAS
SHIMANO ACERA M360
PERMETĖJO SVIRTELĖ
SHIMANO ST-EF505
ŠVAISTIKLIAI
SHIMANO TY301
GRANDINĖS NARELIAI
42T-34T-24T/175MM
KASETĖ
SHIMANO HG200
KASETĖS DANTUKAI
12-32T
PAVAROS
24
APATINIS UŽVERŽĖJAS
BSA 68MM
GRANDINĖ
YBN S8
RATAI
PRIEKINĖ STEBULĖ
GL-B43F-DS
GALINĖ STEBULĖ
GL-B43R-DS
PADANGOS
MITAS OCELOT V85 27,5X2.1
RATLANKIAI
KROSS
SVORIS

SVORIS
XS: 13.8 KG; S: 14.2 KG; S: 14.28 KG; M: 15.2 KG; L: 15 KG; XL: 15.1 KG
Gamintojas KROSS
Atsiliepimus rašyti gali tik registruoti vartotojai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti