-15%

KROSS Trans Hybrid Prestige D 504 pur g elektrinis miesto dviratis (28")

Kaina prasideda nuo 3 594,65 € Regular Price 4 229,00 €
Turime sandėlyje
Only %1 left
SKU
UB-KRTHPR28X20W

TRANS HYBRID PRESTIGE 504

Išsiskirkite iš minios su prabangiu KROSS Trans Hybrid Prestige elektriniu dviračiu

Gyvenimas per trumpas važinėtis įprastais dviračiais. Taip, rinkoje yra elektrinių dviračių, tačiau tai vis tiek paprastas dviratis – jis tiesiog turi elektros variklį, kuris padeda vartotojui važiuojant. Būtent todėl buvo sukurtas KROSS Trans Hybrid Prestige. Tai moderniausias turistinis dviratis, aprūpintas visomis technologijomis, kurias galima rasti dviratyje. Elektrinis variklis? Yra. Elektroninis pavarų perjungimas? Žinoma. Aukštos klasės amortizatoriai? Taip pat. Tai tik pradžia itin ilgo aukščiausios klasės priedų sąrašo, kuris jūsų vairavimo patirtį pavers nepamirštama patirtimi. KROSS Trans Hybrid Prestige yra dviratis, kuris amžiams pakeis jūsų keliones dviračiu, užtikrindamas komfortą, kurio visada nusipelnėte.

Prestižiniai dviračių komponentai

Daugelį dviračių galima suvesti į bendrą vardiklį, kai kalbama apie juose naudojamus komponentus. Tačiau tai netaikoma KROSS Trans Hybrid Prestige. Nepaisant to, kad tai elektrinis trekingo dviratis, jame naudojami komponentai iškelia jį aukščiau už geriausius šio segmento dviračius. Kodėl?

Shimano elektrinis pavarų perjungimas

Elektrinis pavarų perjungimas jau kurį laiką buvo naudojamas didelio efektyvumo dviračiams, kurie lenktyniauja tokiose lenktynėse kaip „Tour de France“. Dabar ir jūs galite paragauti šio modernaus sprendimo KROSS Trans Hybrid Prestige dviratyje. Perjunkite pavaras vienu mygtuko paspaudimu – mėgaukitės sklandžiu, patikimu ir tiksliu perjungimu bet kokiomis sąlygomis. 

Shimano STEPS E6100 elektrinė pagalbinė sistema

Shimano STEPS E6100, KROSS Trans Hybrid Prestige elektrinė pagalbinė sistema, yra viena iš pažangiausių elektriniams dviračiams skirtų sistemų rinkoje.

„Shimano“ elektrinis variklis suteikia natūralų vairavimo pojūtį. Dėl intuityvios sistemos, kuri teikia pagalbą tada, kai jos labiausiai reikia, ji užtikrina sklandų važiavimą ir tikslą pasiekti nenuvargus ir neuždusus. 

Kitas svarbus dviračio elementas – didelis ir įskaitomas ekranas, kuriame galėsite matyti visą jus dominančią informaciją. Akumuliatoriaus lygis, pasirinktas pagalbinis režimas, vidutinis greitis arba nuvažiuotas atstumas – tai tik dalis informacijos, kurią galima nuskaityti iš šio ekrano.

Aukščiausios kokybės komponentai

KROSS Trans Hybrid Prestige yra ne tik pažangūs Shimano Di2 ir Shimano STEPS E6100 komponentai. Tai taip pat daug kitų elementų, kurie užtikrins patogų, greitą ir saugų vairavimą bet kokiomis sąlygomis.

Už galimybę stabdyti visomis sąlygomis atsakingi Shimano XT M8100 stabdžiai, kurie užtikrina labai didelę stabdymo jėgą ir platų jos moduliavimo diapazoną. Tai vieni dažniausiai dviratininkų pasirenkamų stabdžių. Net ir lenktyniaujant kalnų dviračiais tai yra vienas dažniausių dviratininkų mėgėjų pasirinkimų.

Dviratis aprūpintas oriniais amortizatoriais SR Suntour Mobie 25. Jie ne tik lengvesni už daugelį kitų amortizatorių, kuriuos galima rasti trekingo dviračiuose. Jie taip pat gali būti tiksliai priderinti prie vartotojo svorio, suteikiant daug didesnį komfortą vairuojant, palyginti su konkurentų sprendimais. Už komfortą atsakingos ir 47 milimetrų pločio Vredestein markės padangos. Tai olandų prekės ženklas, gaminantis padangas automobiliams jau daugiau nei 100 metų, o pastaruoju metu jų technologijos prieinamos ir dviratininkams, užtikrinančios mažą pasipriešinimą riedėjimui ir puikų sukibimą bet kokiomis sąlygomis.

Svarbus „KROSS Trans Hybrid Prestige“ elementas yra ir „Selle Royal“ balnas, kuris buvo specialiai pritaikytas elektrinius dviračius naudojančių žmonių poreikiams. Visumą taip pat papildo kokybiškas dviračio rėmas ir integruotas apšvietimas, kuris padės važiuojant sutemus.

Gamintojas Kross
Lytis Moterims
Sezonas Vasara, Žiema, Pavasaris/Ruduo
Dviračio modelis Trans Hybrid Prestige D 504
Rėmas Aliuminis
Šakė SUNTOUR MOBIE25-AIR-LOR-DS.
Šakės eiga 63MM
Lako užbaigimas Blizgus
Pagrindinė spalva Purpurinė
Galinis pavarų perjungėjas SHIMANO XT DI2 RD-M8050-GS
Pavarų perjungimo rankenėlės SHIMANO DEORE XT M8050-R DI2
Švaistikliai SHIMANO DEORE XT FC-E8000
Priekiniai dantračiai 38T / 170MM
Galinis žvaigždžių blokas SHIMANO SLX CS-M7000
Galinio žvaigždžių bloko diapazonas 11-42T
Pavarų skaičius 11
Grandinė SHIMANO CN-E8000
Priekinė stebulė SHIMANO HB-M8010
Galinė stebulė SHIMANO XT FH-M8000
Ratlankis RYDE ANDRA 321
Padangos VREDESTEIN PERFECT TOUR 47-622
Priekiniai stabdžiai SHIMANO DEORE XT M8100
Galiniai stabdžiai SHIMANO DEORE XT M8100
Stabdžių rankenėlės SHIMANO DEORE XT M8100
Priekinis stabdžių diskas (mm) SHIMANO XT MT800-S (160MM)
Galinis stabdžių diskas (mm) SHIMANO XT MT800-S (160MM)
Vairas ALUMINUM
Vairo iškyša ALUMINUM 110
Balnelis SELLE ROYAL E-ZONE MODERATE
Balnakotis ALUMINUM 350MM
Vairo kolonėlės guoliai FSA ORBIT C-40-ACB TAPERED
Vairo rankenėlės VELO
Pedalai FEMIN FP-210
Variklis SHIMANO E6110
Akumuliatorius SIMPLO 504 WH
Kompiuteriukas SHIMANO SC-E6100
Atsiliepimus rašyti gali tik registruoti vartotojai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti