Sram Red eTap AXS Aero 1x12 pavarų perjungimo grupė

Prekės kodas: UB-00.7918.078

Aprašymas / Sram Red eTap AXS Aero 1x12 pavarų perjungimo grupė

„SRAM Red eTap AXS 1x“ elektroninis „Aero“ grupės rinkinys: „SRAM RED eTap AXS Electronic“ sistema yra intuityvus, didelio našumo belaidis grupių rinkinys. Šios pavaros pagrindas yra „AXS“ - elektroninė integracijos platforma, leidžianti lengvai suasmeninti grupės rinkinį tiesiai iš savo telefono ir suteikti galimybę pasirinkti važiuojant. „Orbit“ grandinės valdymas užtikrina ramiai tylų, saugų ir sklandų važiavimą, nepriklausomai nuo vietovės.

„Aero“ elektroninį 1x pavaros grupės rinkinį sudaro „SRAM eTap AXS BlipBox“, 2 „Blips“, 2 „Clics“, „SRAM Red AXS“ galinis pavarų perjungėjas, akumuliatorius, įkroviklis ir laidas bei „Quick Start Guide“.
„SRAM eTap AXS BlipBox“ leidžia atlikti paprastą ir intuityvią „eTap“ perjungimo logiką ir neribotą aerodinaminių parametrų konfigūraciją
„RED eTap AXS“ galiniame pavarų perjungiklyje yra „Orbit“ grandinės valdymo technologija, kad pavara būtų tyli ir saugi. Ją įgalina „SRAM AXS“, kad būtų lengva jas suasmeninti.
Galiniame pavarų perjungiklyje yra optimizuota variklio ir signalo eiga, kad greitesnis perjungimas būtų suderinamas su esamomis „eTap“ baterijomis
Norėdami užbaigti savo grupės komplektą, įsigykite švaistiklį, apatinį laikiklį, kasetę, grandinę ir stabdžius

Daugiau informacijos

Price 0,00 €
Gamintojas Sram