Shimano XTR PD-M9100 MTB Pedalai

Prekės kodas: IPDM9100
Gamintojas: SHIMANO
116,90 €
close

Užklausa dėl prekės
* pažymėtus laukelius būtina užpildyti.


 

Likutis Pristatymas
Vilniaus parduotuvė 0-3 d.d.
Centrinis sandelys 1-5 d.d.
Tiekėjų sandėlys 10-20 d.d.

Shimano XTR PD-M9100 pedalai (Standartiniai)

Pedalai, skirti padėti važiuoti kuo greičiau. Dėl mažo PD-M9100 platformos aukščio ir plataus guolių išdėstymo sukuriamas standus ir stabilus pedalas, užtikrinantis optimalų pedaliavimo efektyvumą ir galios perdavimą. Plonesnis ašies korpusas ir atvira konstrukcija nuvalo purvą, kad būtų užtikrintas patikimas veikimas bet kokiomis lenktynių sąlygomis. Galimi standartiniai arba 3 mm trumpesnės ašies modeliai.

SAVYBĖS

 • Shimano XTR PD-M9100 yra aukščiausios klasės XC / CX lenktynių pedalai: Idealiai tinka didelio našumo važiavimui bekele ir lenktynėms.
 • Stabilus ir efektyvus pedalų mynimas: Platus guolių išdėstymas ir nedidelis platformos aukštis padidina stabilumą ir galios perdavimą.
 • Puikiai valo purvą: Užapvalinti kraštai ir atvira konstrukcija užtikrina patikimą įsegimą ir išsegimą bet kokiomis sąlygomis.
 • Patvarus ir nereikalaujantis daug priežiūros: Tvirtas chromo velenas ir mažai priežiūros reikalaujanti sandariųjų guolių ašis.
 • Lengvi: Sveria tik 314 g pora.

PUIKUS GALIOS PERDAVIMAS

PD-M9100 pedalai sukurti taip, kad puikiai perduotų galią, o tai reiškia, kad daugiau jūsų pastangų perduodama greičiau. Mažas platformos aukštis užtikrina stabilų pedalų minimą. Guoliai išdėstyti plačiai, todėl jėga pasiskirsto tolygiai ir pedalas tampa standesnis. Platesnė plokštė užtikrina didesnį batų sąlytį su pedalu, todėl geriau valdomas dviratis.
PATIKIMAS VEIKIMAS PURVE

Plonesnis ašies korpusas ir atvira PD-M9100 konstrukcija nuvalo purvą ir šiukšles. Pritaikykite savo užsegimą ir ištraukimą reguliuodami surišimo mechanizmo įtempimo nustatymus. Dėl chromuotų velenų ir sandarių guolių šių pedalų priežiūra nereikalauja daug pastangų.

Į komplektą įeina pedalų plokštelės.

 • Prekės ženklas
 • Nuoroda
  IPDM9100

 • Pedalai - Pedalų tipas
  Įsegami MTB/Gravel
 • Pedalai - Pedalų plokštelių tipas
  Shimano SPD (MTB)

tau taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
Įkeliama...