UltraBike Lietuva - dviračių parduotuvė ir dviračių servisas

UltraBike yra oficialus KROSS distributorius. Pas mus rasite platų KROSS dviračių ir jų aksesuarų pasirinkimą. KROSS gamina dviračius kiekvienai progai ir dienai, nuo elegantiškų miesto, greitų ir manevringų plento dviračių, ilgiems ir nuotykių pilniems pasivažinėjimams skirtų “gravel’ių” iki kalnų užkariautojų MTB, universaliųjų hibridinių ir didžiausių pagalbininkų – elektrinių dviračių.
Taip pat esame oficialūs Pinarello, Factor, Rondo, Basso ir Lee Cougan dviračių atstovai.
 
Turime ir visus būtinus dviračio priedus. Visų pirma, kad galėtumėte važiuoti ir jaustis saugiai bei viską matyti ir tamsiuoju paros metu, rekomenduojame įsigyti CATEYE, Infini, Lezyne ir KROSS žibintus. Jog netektų liūdėti dėl purvinų rūbų, turime SKS ir KROSS apsaugas nuo purvo.
 
Parduotuvėje taip pat galėsite išsirinkti ir savąjį šalmą - prekiaujame KROSS, Oakley, Lazer, Kask, Casco, Giro ir Abus šalmais, taigi tikrai atrasite sau tinkantį, o prie šalmo galėsite prisiderinti ir Oakley, Alpina, Shimano akinius . Esame oficialus Castelli ir Pearl Izumi rūbų bei aksesuarų pardavėjas. Jei reikia batų, mes pasiūlysime Shimano, Sidi, Northwave batus, Elite, Shimano, PRO, Wahoo gamintojų aksesuarus, treniruoklius, gertuvės, maišelius, vairus, vairo išnašus, balnelius, balnakočius ir kita.
 
Kad užfisuotumėte savo pasiekimus ir atrastumėte dar neatrastus kelionių tikslus, turime Wahoo, Garmin kompiuteriukus, laikrodžius ir kita.
UltraBike yra ne tik parduotuvė bet ir autorizuotas Shimano serviso centras bei BOSCH dviračių variklių servisas. Profesionalūs meistrai kokybiškai sutvarkys jūsų dviračius, kad darbai vyktų sklandžiai ir greitai, daugumą Shimano ir Sram detalių turime parduotuvėje, taigi neužtruksime jas užsakinėdami. O jei prireiks pasikeisti kamerą arba padangą, parduotuvėje rasite Continental ir Schwalbe produktus.
 
Tiems, kurie nori išbandyti kažką naujo arba pradėti važinėti, bet dar nenusprendė kokio dviračio jiems reikia, Ultrabike siūlo dviračių nuomos paslaugas, o keliaujantiems išnomuosime Thule dviračių laikiklį arba dviračio kelioninį lagaminą.

UltraBike bendradarbiauja ir su daugybe Lietuvos partnerių, kurių turime Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Ukmergės, Mažeikių miestuose.

Labai džiaugemės, kad galime padėti Lietuvos pašto paštininkams prižiūrint ir tvarkant daugiau nei 200 jų dviračių, kurie pasiskirstę po 13 miestų ir miestelų – šiam darbui puikiai tinka mūsų mobilusis servisas.
Įkeliama...